Tatvan Belediyesi Borç Yapılandırma Fırsatı

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, 7256 sayılı  Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 17 Kasım 2020 tarihli ve 31307 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanması ile vatandaşlarımızın belediyemize olan borçlarında da yapılandırma yapmak için 31 Aralık 2020 tarihine kadar başvurmaları gerektiğini belirtti.

7256 sayılı  Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 17 Kasım 2020 tarihli ve 31307 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanması ile İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifine eklenen Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, KDV, MTV, ÖTV, tüm idari para cezaları, KYK borçları ve Hazine alacaklarını kapsayan vergi borcu yapılandırmasına ilişkin düzenleme, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani yaptığı açıklamada,  “Uzun süredir vatandaşlarımızın belediyemiz alacakları ile ilgili yapılandırma talebi vardı.  7256 sayılı  Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 17 Kasım 2020 tarihli ve 31307 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanması ile bu talep giderildi. Vatandaşlarımızın su borçları, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi ve kanun kapsamındaki diğer borçlarını yapılandırmak için en geç 31 Aralık 2020 tarihine kadar belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne gelerek yapılandırma işlemlerini yapmaları gerekmektedir.” dedi.

Vatandaşlarımız, Tatvan Belediyesi yeni hizmet binasında Mali Hizmetler Müdürlüğü ile eski hizmet binasında bulunan Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne ait birimde işlemlerini yapabilirler.

Kaynak:

Bu sayfada yer alan haber ve bilgilerin tamamı Tatvan Belediyesi’ne ait https://www.tatvan.bel.tr/a/2/315/baskan-geylani-belediyemize-olan-borclarinizi-yapilandiriyoruz adresinden alınmıştır.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Siz de Firmanızı Ücretsiz Bir Şekilde Sayfamıza Ekleyebilirsiniz
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ