İlan Nasıl Eklenir?

İLAN NASIL EKLENİR?

Bunun için yine sağ tarafta bulunan kullanıcı panelinden İlan Ekle linkine tıklıyoruz. Solda açılan panelden İlan Metnini / Başlığını yazıyoruz. Bu başlık ziyaretçilerin ve müşterilerin ilgisini çekeceğinden; ürün ve reklam ile alakalı en iyi başlığı / spotu seçmenizi öneririz.

Sonraki adımda ilan için kategori seçiyoruz ( İlan: bilgilendirme – Seri İlan: Alım/Satım ) . İlan mı yoksa Seri İlan mı?

Bir sonraki adımda ilana ait görsel ya da fotoğrafı ekliyoruz. İlana ait konu etiketleri, müşterilerin arama terimleri gibi ifadeleri ekliyoruz.

Son olarak da ilanın bütün detay ve özelliklerini yazdıktan sonra İlan Ekle butonuna basıyor ve ilanı yönetici onayına yolluyoruz.

Aşağıda gördüğünüz gibi eklediğimiz ilan başarı ile eklendi ve onaylanacak merciye iletildi.

EKLEDİĞİM İLANI NASIL DÜZENLERİM?

Eklediğiniz İlanlar için İlan Yönetimi linkine tıklayıp ister yeni ilan ekleyebilir isterseniz de mevcut eklediğiniz ilanı ve bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

FARKLI PAYLAŞIMDA NASIL BULUNABİLİRİM?

Son olarak da bize farklı bir konuda materyaller, bilgiler, veriler yollamak isterseniz;

Sitemizde ve menülerimizde yer alan Dosya Gönderin linkine tıklayınız. Açılan panelden gerekli alanları aşağıdaki örnekte yer aldığı gibi doldurup yöneticimize ulaştırabilirsiniz. Bu panel esas olarak; sizlerin çok hızlı bir şekilde tarafımıza veri aktarımını sağlamanız için oluşturuldu.

Firma – Haber ya da İlanlarınızı sitemize ekleyemiyorsanız bu yöntemi kullanarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Konu ve anlatımlarda anlamadığınız, anlatamadığımız ya da eksik kalan bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız bize aşağıda yer alan yorum alanından pratik bir şekilde soru sorabilir ya da iletişim linkinden irtibat kurabilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0