Firma Nasıl Eklenir?

FİRMA SAYFASI NASIL EKLENİR?

Sağ panelde bulunan menüden Firma Ekle linkine tıklıyoruz. Ardından sol tarafta açılan panelde gördüğünüz gibi bütün bilgileri doğru bir şekilde yazıyoruz ( bu bilgiler sizinle iletişim kurmak isteyen müşteri ve ziyaretçiler için oldukça önemli ) .

Sosyal medya linklerini websitesi üzerinden giriş yaparak / kopyala – yapıştır yöntemi ile ilgili alanlara ekleyiniz.

Firma harita kodunu Google Earth üzerinden temin edebilirsiniz (  Adresinize ait konumu paylaş düğmesine tıklayıp görebilir , websitemize ekleyebilirsiniz ). Ya da bu alanı boş bırakıp site yöneticisi tarafından eklenmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Bir sonraki adımda Firmaya ait Logo ya da Profil fotoğrafını Kapak Fotoğrafı alanına ekleyiniz. Burada logo kullanmanız sizi tanıyan ve sizinle yeni tanışacak müşteriler için oldukça önem arz ediyor. Bu alana firmaya ait logo eklemeniz tavsiyemizdir. Bu işlemi tamamladıktan sonra firmanıza ait görselleri Resim Seç alanından seçip / panele yüklenmesini sağlayınız. Bu galeride referanslar, yapılmış çalışmalar ya da firmanın etki alanı ile alakalı görsellerin olması ziyaretçiler açısından önemli, firmanızın tanınırlığını  arttırmak için önemli bir araçtır.

Bütün bilgileri tamamlayıp gözden geçirdikten sonra Firmayı Ekle butonuna tıklıyoruz.

Yapılan işlemden sonra firmanızın başarılı bir şekilde kaydedildiğini görecek ve yönetici onayından sonra aktif olarak sitede yer alacağı bilgisi tarafınızla paylaşılacak.

EKLEDİĞİM FİRMAYI NASIL DÜZENLERİM?

Sitemize eklediğiniz tüm materyalleri tek bir panelden yönetebilirsiniz.

Bunun için Kullanıcı Panelinde bulunan özellikleri kullanabilirsiniz.

Eklediğiniz Firmalar için Firma Yönetimi linkine tıklayıp ister yeni firma ekleyebilir isterseniz de mevcut eklediğiniz firmayı ve bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

FARKLI PAYLAŞIMDA NASIL BULUNABİLİRİM?

Son olarak da bize farklı bir konuda materyaller, bilgiler, veriler yollamak isterseniz;

Sitemizde ve menülerimizde yer alan Dosya Gönderin linkine tıklayınız. Açılan panelden gerekli alanları aşağıdaki örnekte yer aldığı gibi doldurup yöneticimize ulaştırabilirsiniz. Bu panel esas olarak; sizlerin çok hızlı bir şekilde tarafımıza veri aktarımını sağlamanız için oluşturuldu.

Firma – Haber ya da İlanlarınızı sitemize ekleyemiyorsanız bu yöntemi kullanarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Konu ve anlatımlarda anlamadığınız, anlatamadığımız ya da eksik kalan bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız bize aşağıda yer alan yorum alanından pratik bir şekilde soru sorabilir ya da iletişim linkinden irtibat kurabilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0