Üye Nasıl Olunur?

NASIL ÜYE OLUNUR?

Öncelikle bitlisrehberi.net sitesine erişim sağladıktan sonra aşağıda belirtildiği gibi adam ikonuna tıklıyoruz. ( ya da sağ üstte bulunan Üyelik yazısına tıklıyoruz ) Adam ikonuna bastıktan sonra hemen altında çıkan Giriş Yap / Üye Ol bağlantısına tıklıyoruz.

Daha sonra aşağıda belirlenen alanı dolduruyoruz. 

Ad Soyad –  Kullanıcı Adı ( rumuz  ) – Mail Adresi – Şifre ve son olarak Güvenlik Kodu ( bu kod ortak değildir dikkat ediniz )

Aşağıdaki görselde bilgilerin örnek olarak nasıl doldurulduğunu görebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra kaydınız ve üyelik işleminiz tamamlandığı için sizi üye paneline yönlendirecektir.

Bu sekmede Profil Bilgilerimi Düzenle linkine tıklıyoruz ( Kendinize ait bilgileri , şifreleri, profil resimlerini, mail bilgisini düzenlemek için )

PROFİL DÜZENLEME NASIL YAPILIR?

Aşağıda kırmızı alandaki gibi sağ altta yer alan Resim Seç butonuna tıklıyoruz ( kişisel profil resmi ya da avatar yüklemek için ). İlgili profil resminizi seçtikten sonra Değişiklikleri Kaydet butonuna basıyoruz.

Böylece Aşağıda da gördüğünüz gibi profil fotoğrafınız oluşturuldu.

Aşağıda gördüğünüz görselde kırmızı çerçeve ile belirlenen alandan Kişisel Bilgiler, Firma – Haber – İlan Eklenebilir, Daha önce eklenmiş bilgiler kolayca değiştirilebilir.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0