TATSO ve Fotoğraf Sanatçıları Buluşması

TATSO ve Fotoğraf Sanatçıları Buluşması
Bitlisrehberi'nde Aradığınızı Bulursunuz

TATSO( Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası ) Başkanı Bilal Adabağ, TATSO tarafından ilimiz ve ilçelerinin tanıtımı ile ilgili yürütülen çalışmalar kapsamında ilimizdeki “Fotoğraf Sanatçıları” ile bir araya geldi.

Daha öncesinde de organize edilen istişare toplantısının devamı olarak ilimizdeki Fotoğraf Sanatçılarını ağırlayan Tatso Başkanı Bilal Adabağ, çektikleri bir birinden güzel fotoğraflarla ilimiz ve ilçelerini sosyal mecrada en güzel şekilde tanıtan Fotoğraf Sanatçılarına teşekkürlerini iletti.

Tanıtım noktasında neler yapılabileceği hususunda da toplantıya katılan Fotoğraf Sanatçılarıyla tek tek istişare edip fikir alışverişinde bulunan Oda Başkanı Bilal Adabağ, Fotoğraf Sanatçılarının gönüllü olarak yürüttükleri bireysel çalışmaları örgütsel bir çalışmaya dönüştürme gayreti içinde olduklarını ifade etti.

tatso

Tanıtımın bir ayağını da Fotoğraf Sanatçıları işbirliği ile yürütmek istediklerini ifade eden Oda Başkanı Bilal Adabağ, bu noktada oda olarak her türlü iş birliğine hazır olduklarına vurguladı.

Çalışmadaki temel amacın Bitlis ve ilçelerini bir bütün olarak tanıtılması olduğuna dikkat çeken Oda Başkanı Bilal Adabağ, yapılacak çalışmaların en kısa sürede en güzel şekilde meyvelerini vermeye başlayacağına inandığını dile getirdi.

Toplantıya katılan Fotoğraf Sanatçıları da TATSO koordinesinde yürütülen tanıtım çalışmalarına ellerinden gelen desteği sunmaya hazır olduklarını ifade ederek, tanıtım noktasındaki ilgi ve alakalarından ötürü Oda Başkanı Bilal Adabağ’a teşekkürlerini ilettiler.

 

Bu Sayfada TATSO ve Fotoğraf Sanatçıları Buluşması adı altındaki tüm içerik ( haber ve fotoğraflar)

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odasına Ait https://www.tatso.org.tr/oda-baskanimiz-fotograf-sanatcilari-ile-bir-araya-geldi-2.html adreslerinden alıntı yapılmıştır.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Siz de Firmanızı Ücretsiz Bir Şekilde Sayfamıza Ekleyebilirsiniz
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ