Haber Nasıl Eklenir?

Web sitemize ister Haber isterseniz Firma Haberi / Etkinliği bilgisini ekleyebilir; müşterilerin ve site ziyaretçilerinin bu tür bilgilerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik haberin bilgisi ve kontrolü sizde olacak şekilde, ücretsiz bir şekilde bu panelden yararlanabilirsiniz.

Hemen bir haber ekleyelim isterseniz;

HABER NASIL EKLENİR?

Profil sayfasından sağ menüde bulunan Haber Ekle butonuna basıyoruz. Hemen sol tarafta açılan panelden; Haber ile ilgili betimlemeleri ve bilgileri ekliyoruz. Haberin başlığı, Haberin kategorisi ( Haber – Firma Haberi gibi ), oluşturduğumuz habere ait fotoğraf ve görselleri muhakkak ekliyoruz. Bir sonraki adımda konu etiketlerini ekleyeceğiz: Örneğin kaza haberiyse; haber, kaza, trafik kazası, sis vs. gibi habere dair etiketleri ( konu ile alakalı sözcükler ) yazımıza dahil ediyoruz.Son olarak haber ve konu metnini ekliyor, Haber Ekle butonuna tıklıyoruz.

Aşağıda bununla alakalı örneği göreceksiniz. 

Adımları teker teker tamamladıktan sonra haberin başarılı bir şekilde yönetici onayına gönderildiğini göreceksiniz.

EKLEDİĞİM HABERİ NASIL DÜZENLERİM?

Eklediğiniz Haberler için Haber Yönetimi linkine tıklayıp ister yeni haber ekleyebilir isterseniz de mevcut eklediğiniz haberi ve bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

FARKLI PAYLAŞIMDA NASIL BULUNABİLİRİM?

Son olarak da bize farklı bir konuda materyaller, bilgiler, veriler yollamak isterseniz;

Sitemizde ve menülerimizde yer alan Dosya Gönderin linkine tıklayınız. Açılan panelden gerekli alanları aşağıdaki örnekte yer aldığı gibi doldurup yöneticimize ulaştırabilirsiniz. Bu panel esas olarak; sizlerin çok hızlı bir şekilde tarafımıza veri aktarımını sağlamanız için oluşturuldu.

Firma – Haber ya da İlanlarınızı sitemize ekleyemiyorsanız bu yöntemi kullanarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Konu ve anlatımlarda anlamadığınız, anlatamadığımız ya da eksik kalan bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız bize aşağıda yer alan yorum alanından pratik bir şekilde soru sorabilir ya da iletişim linkinden irtibat kurabilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0