Dosya Gönder

Bitlis Rehberi Sitesi İçerik Paylaşımı

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz;

Bitlis’in en hızlı, en güvenli, en interaktif ve en dolu web sayfası her geçen gün daha da gelişiyor. Gerek ilin maddi, manevi değerleri gerekse tarihi ve coğrafi özelliklerini bünyesinde barındıran bitlisrehberi.net sayfamızın siz değerli ziyaretçilerinin bizlerle paylaşacağı dosya ve arşivlere her zaman ihtiyacı var.

Bize yollayacağınız Belge, Bilgi, Dosya, Firma Bilgisi, Galeri, Haber, İlan, Video, Yazı gibi materyallerle Bitlis ve İlçeleri için hazırlanan websitemizin gelişmesinde katkı sağlamış olursunuz.

Ayrıca bize yolladığınız materyallerde muhakkak telif hakkı sahibi olarak adınız yer alır. Galeri ve Videolarda 3. şahısların kopyalama ya da alıntı yapmasını önleyecek damga ve telif sahibi sistemlerle olabilecek klonlamanın önüne geçmiş olursunuz. Üstelik diğer sosyal medya platformlarında yolladığınız içeriğin erişimine olanak sağlamış olursunuz.

Sayfamızda yer almasını istediğiniz içeriği; aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

( Çoklu dosya gönderiminde görsellerin kalitesinin düşmemesi için; muhakkak dosyanızı wetransfer.com sitesine zip/rar uzantısı olarak yükleyiniz. )

Not: Mail Bilgilendirmesi İhtimaline Karşı Gelen Kutunuz ve Spam Klasörünüzü Mutlaka Kontrol ediniz.

 

  Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  1
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0