Kullanım Şartları

bitlisrehberi.net sitesine üye olarak ve / veya ziyarette bulunarak aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

  • bitlisrehberi.net Es Medya’nın tescilli sitesidir ve yazının devamında site olarak anılacaktır.
  • Site’de yer alan şirket tanıtımları, ürün tanıtımları ve ilan yayınları ile tanıtımlara ait resim, video gibi materyaller üyeler tarafından sisteme kayıt edilmiş olup bu içeriklerden doğabilecek üçüncü şahısların rahatsızlıklarında site sorumlu tutulamaz.
  • Site üzerinde yer alan bilgiler için, bu bilgileri sisteme kayıt eden şahıs ve kurumlardan herhangi bir ücret talep edilmez
  • Site, içeriğinde yer alan herhangi bir bilgiyi istediği zaman ve istediği şekilde değiştirme veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.
  • Kullanım şartları gerektiği ve yeterli gelmediği zamanlarda üzerine yeni kurallar ekleyebilir, kurallardan bazılarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.
  • Kullanım şartlarının son değiştirilme tarihleri kullanıcılara sayfanın üst kısmında bildirileceği gibi kullanıcılar da bu şartların güncelliğini takip etmek ve uymakla yükümlüdür.
  • Üçüncü şahısların menfaatlerini korumak için ve gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere ziyaretçi ve üye bilgileri gibi kayıtlar sistemimizde saklanır ve ilgili makamlar talep ettiği takdirde üyeye veya ziyaretçiye haber verilmeksizin bu bilgiler yetkili mercilerle paylaşılabilir.

bitlisrehberi.net, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Buna bağlı olarak; Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ya da içeriğin yer aldığı sayfada telif hakkı sahibi olarak yer alma ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılır. Detaylar için Gizlilik Politikası Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024×768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmanızı bölgemize en iyi şekilde tanıtan bitlisrehberi.net, Es Medya tarafından projelendirilmiştir.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan bitlisrehberi.net , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir. Bu bilgiler firmaların eklediği ve belirttiği haliyle sayfamızda yer almakta; sorumluluk ilgili firmayı ekleyen üyeye aittir.


Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup bitlisrehberi.net editörleri tarafından onaylanmadan sitede yayınlanmaktadır bu yüzden ilgili ilan ve ilan ile ilgili tüm sorumluluk eklemeyi yapan üyenin sorumluluğundadır.

Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Kullanım şartları ile ilgili aklınıza takılan veya bizimle paylaşmak istedikleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişime geçmek için bize ulaşın linkine tıklayın.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0