Mehmet Cihan Aydın, En İyi Bilimsel Makale Ödülüne Layık Görüldü

Mehmet Cihan Aydın, En İyi Bilimsel Makale Ödülüne Layık Görüldü
Bitlisrehberi'nde Aradığınızı Bulursunuz

Bitlis Eren Üniversitesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Aydın, En İyi Bilimsel Makale Ödülüne Layık Görüldü

Bitlis Eren Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Öğr. Üyesi Prof. Dr. Mehmet Cihan Aydın, dünyanın en önemli kuruluşlarından olan The American Society of Civil Engineers (ASCE) tarafından 2020 yılının en iyi bilimsel makale ödülüne layık görüldü.

Prof. Dr. Aydın, hidrolik alanında hazırladığı makale ile büyük bir başarıya imza atarak 2020 yılının en iyi bilimsel makale ödülünü aldı. İnşaat Mühendisliği alanında dünyanın en önemli kuruluşlarından olan “The American Society of Civil Engineers (ASCE)” tarafından 2020 yılının en iyi bilimsel makale ödülüne layık görülen Prof. Dr. Aydın, “Bu ödülü Üniversitemize, kadim kentimiz Bitlis’e, ülkemize ve bilim dünyasına armağan ediyorum.” dedi.
 
Prof. Dr. Aydın’ı makamında kabul eden Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş, bu başarısından dolayı Prof. Aydın’ı tebrik ederek, kendisine teşekkür belgesi takdim etti. Her türlü bilimsel çalışmayı her zaman ve her anlamda destekleyeceğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Elmastaş, “Bitlis Eren Üniversitesi ailesinin başarıdan başarıya koşması için ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi.
Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Siz de Firmanızı Ücretsiz Bir Şekilde Sayfamıza Ekleyebilirsiniz
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ