M. Furkan Sancaktutar – Güroymak Kaymakamı

M. Furkan Sancaktutar – Güroymak Kaymakamı
Bitlisrehberi'nde Aradığınızı Bulursunuz

Muhammet Furkan Sancaktutar – Güroymak Kaymakamı

Rize’nin Güneysu ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Güneysu’da tamamladı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

Kısa bir süre Türkiye Petrolleri A.O Adıyaman Bölge Müdürlüğü’nde Uzman Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra 2011 yılında T.C. İçişleri Bakanlığı’nca yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanıp Manisa Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Dil eğitimi ve mesleki incelemelerde bulunmak üzere 1 yıl süreyle ABD’nin Virginia Eyaletinde bulunan Virginia Commonwealth University’de eğitim gördü.

Kaymakam adaylığı sürecinde Giresun Alucra ve Samsun Ladik ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Adaylık süreci sonrasında 2015/2017 Düzce Yığılca, 2017/2019 Artvin Ardanuç Kaymakamlığı görevlerinde bulunan M. Furkan SANCAKTUTAR,  07.08.2019 tarih ve 268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bitlis Güroymak Kaymakamlığına atandı.

Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde ‘Bölgesel Güç Türkiye’nin Avrupa Birliği ile İlişkiler Bağlamında Göçmen Politikası: Kurumlar ve Uygulamalar’ konulu tez çalışmasıyla Yüksek Lisansını tamamladı.

İngilizce bilen Kaymakam Sancaktutar, öğretmen Kübra Hanım ile evli olup 1 çocuk babasıdır.

Bu Sayfada Yer Alan Tüm Bilgiler Güroymak Kaymakamlığı’na Ait

http://www.guroymak.gov.tr/muhammet-furkan-sancaktutar

Sayfasından Alıntı Yapılmıştır.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Siz de Firmanızı Ücretsiz Bir Şekilde Sayfamıza Ekleyebilirsiniz
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ