BEÜ – Online Eğitimde Performans Geliştirme Projesi Başlıyor

BEÜ – Online Eğitimde Performans Geliştirme Projesi Başlıyor
Bitlisrehberi'nde Aradığınızı Bulursunuz

Bitlis Eren Üniversitesi ile Bitlis Valiliği, Bitlis Belediyesi, İstanbul Üniversitesi ve Zülfikar Ailesi İnisiyatifi’nin paydaşı olduğu “Online Eğitimde Performans Geliştirme Projesi” başlıyor.

2 farklı modül halinde, çok kurumlu ve sosyal sorumluluk temelli tasarlanmış bir özellik içeren projede; 1. Modül öğretmenler / eğitmenlerden oluşan -Eğiticilerin Online Eğitimde Performanslarını Yükseltmeye Odaklı- uygulamalı programları kapsıyor. 2 hafta içi ve 2 hafta sonu olmak üzere toplam 4 gün boyunca, 8 saat süren bir içerik üzerine inşa edilen modül, 19 Aralık 2020’de başlayıp 30 Aralık 2020’de tamamlanacak.

Proje, çevrim içi toplantı kaynağı olarak Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecek. Yanı sıra proje kapsamında yapılan çalışmaların dijital ortamlarda da yayınlanması planlanıyor.

Projenin 1. modüle ait uygulama performansına göre, 2. Modül olan ve “Öğrenciler ve Ailelerden Oluşan” 2. Modüle geçilecek. Bu aşamaya ilişkin içerik ise, 1. Modülün kazanımları ile detaylandırılarak nihai haline getirilecek.

Katılımcılarla paylaşılacak sertifikalar, İstanbul Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü tarafından tanımlanan ve Bitlis Eren Üniversitesi, Bitlis Valiliği, Bitlis Belediyesi, İstanbul Üniversitesi ve Zülfikar Ailesi İnisiyatifi tarafından onaylanan bir nitelikte olacak.

 

Proje ve program hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Kaynak:

Bu sayfada yer alan haber ve bilgilerin tamamı Bitlis Eren Üniversitesi’ne ait https://www.beu.edu.tr/Icerik.aspx?id=4325 adresinden alınmıştır.

Bu Yazıya Emoji İle Cevap Verin
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Siz de Firmanızı Ücretsiz Bir Şekilde Sayfamıza Ekleyebilirsiniz
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ